Časté dotazy

Půjčky za nemovitost Půjčky za auto Investujte do Vaší budoucnosti
Půjčka za auto Potřebujete rychle peníze v hotovosti? Obraťte se na nás. Jste-li vlastníkem ojetého automobilu, můžete využít zástavy vozu a získat tak hotovost bez zbytečných průtahů. S Vaším autem můžete dále jezdit!!!
Půjčka za nemovitost Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti. Půjčky či úvěry poskytujeme za poplatek ve výši od 2 % jistiny, a dále za smluvní úrok ve výši od 1,6 % jistiny p.m. (tj. měsíčně po dobu trvání Vašeho závazku) podle výše půjčky a doby splatnosti.
Investice ručená nemovitostí Využijte naši nabídku, investujte své peníze a nechte je vydělávat! Nabízíme minimální roční zvýhodnění 5x větší než v kterékoli bance. Jako finanční nebankovní sektor disponujeme penězi svých investorů a poskytujeme peněžní půjčky, které jsou vždy ručeny nemovitostí, takže Vaše investice jsou zajištěné.
 • Výkup nemovitostí

  Jestliže jste se ocitli v tíživé životní situaci, či jen potřebujete rychle získat finance prodejem nemovitosti , a prodej za klasických podmínek je pro Vás příliš zdlouhavou záležitostí, můžeme Vám...

 • Autozastavárna

  Jste ve finanční nouzi a potřebujete peníze ještě dnes? Neprodávejte - půjčte si! Svým vozem můžete dále jezdit! Máme pro Vás rychlé řešení, které Vám poskytne...

 • Factoring

  Potřebujete provozní peníze na financování svého podnikání? Nabízíme Vám možnost výhodného factoringu, kdy poskytujeme finanční prostředky oproti Vašim pohledávkám, které...

 • Půjčky na družstevní byt

  Potřebujete-li rychle peníze v hotovosti, ať již na koupi členských práv v bytovém družstvu, spojených s právem užívání družstevního bytu, či k jinému účelu, a jste členem bytového družstva...

 • Půjčky oproti nemovitosti

  Jestliže potřebujete půjčku rychle, bez zbytečného papírování, jste tu správně. Abychom Vám půjčku poskytli, stačí splnit několik podmínek. Naše společnost Financial Services Group, s.r.o. se specializuje na...

 • Půjčky na exekuce

  V případě, že je Váš majetek postižen exekucí (nebo Vám bezprostředně hrozí), nebo již byl dokonce vydán exekuční příkaz k prodeji nebo dražební vyhláška k Vaší nemovitosti, či byla...

Časté dotazy

Na co mohu půjčku nebo úvěr použít?

Naše společnost Financial Services Group, s.r.o.Vám nabízí širokou škálu půjček, které můžete využít na různé účely: od pouhého získání hotovosti bez udání účelu, přes koupi či rekonstrukci nemovitosti, konsolidaci starších závazků, vyplacení exekuce či zástavního práva, pořízení družstevního bytu, atd. Vždy záleží na konkrétním typu půjčky. Věříme, že v naší široké nabídce si vybere každý.

Jak dlouho trvá vyřízení úvěru nebo půjčky?

Vždy se snažíme našim klientům poskytnout své služby v co nejkratším čase. Po obdržení potřebných dokladů, jejichž soupis nalezete u popisu každého jednotlivého typu půjčky, a po prohlídce nemovitosti naším pracovníkem, dochází ke schválení půjčky zpravidla do 72 hodin. K vyplacení hotovosti či převodu finančních prostředků na Váš účet pak dochází zhruba do 7 následujících pracovních dnů.

Jaké doklady k vyřízení půjčky potřebuji?

Doklady potřebné k úspěšnému vyřízení Vámi vybrané půjčky se mohou u jednotlivých typů půjček a úvěrů lišit. Vždy po Vás ale budeme vyžadovat následující dokumenty: platný občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (např. cestovní pas, řidičský průkaz, rodný list). U úvěrů se zástavou pak také list vlastnictví z katastru nemovitostí a fotografie interiéru a exteriéru dané nemovitosti.

Není společnost Financial Services Group, s.r.o. pouze zprostředkovatelem?

V žádném případě. Půjčky Vám poskytujeme z vlastních zdrojů v rámci nebankovního sektoru.

Budu s půjčkou, kterou mi poskytnete, veden v nějakém registru?

Nemusíte se obávat, že bychom jakékoli údaje o Vás poskytovali jiné instituci, či sdíleli kteroukoli databázi dlužníků.

Jaké nabízíte v rámci půjček výhody?

Největší výhodou, díky které byste měli dát přednost půjčkám právě u nás, je rychlé a jednoduché vyřizování bez zbytečných formalit. Každou půjčku navíc vyřizují naši pracovníci individuálně a snaží se s konkrétním klientem najít řešení a formu půjčky, která bude tím nejlepším řešením jeho situace. Po celou dobu splácení Vašeho závazku zůstane nemovitost, tento závazek zajišťující, výlučně ve Vašem vlastnictví. U půjček, kde požadujeme zástavu nemovitosti, necháváme na své vlastní náklady provádět odborné posouzení tržní ceny.

Mám na nemovitosti exekuci. Jak mi můžete pomoci?

V tomto případě záleží na tom, jaká je vymáhaná výše pohledávky. Jestliže činí nejvýše 50% z tržní hodnoty nemovitosti, můžeme Vám poskytnout půjčku na vyplacení exekuce, případně pohledávky zajištěné zástavním právem. Tím se s okamžitou platností zablokuje prodej nemovitosti v dražbě, takže majitelem zůstáváte i nadále Vy. Následně Vaše závazky přededeme na jeden úvěr s delší dobou splatnosti a nižším úrokem. Pakliže výše pohledávky vymáhané v exekuci, či pohledávky zajištěné zástavním právem, překračuje 50% z tržní hodnoty nemovitosti, je situace o něco složitější. S každým klientem jednáme individuálně a snažíme se najít to nejlepší řešení dané situace. Nejčastěji se jedná o vyplacení nemovitosti a její následný prodej, čímž klient získá podstatně vyšší hotovost než v případě dražby.

Můj manžel má exekucí, může mi exekutor zabavit majetek?

Exekutor má ze zákona právo postihnout nejen výlučný majetek manžela, kterého se exekuce týká, ale také společné jmění manželů. V žádném případě však nemůže uplatňovat žádné nároky na Vaši mzdu, ani nemá právo jakkoli disponovat s Vaším osobním bankovním účtem - například tím, že jej obstaví. Jestliže k tomu i navzdory zákonným předpisům dojde, máte právo podat návrh na částečné zastavení exekuce z důvodu její nepřístupnosti.

Exekutor mi obstavil účet, na který je zasílána mzda, důchod, dávky sociální podpory! Co mám dělat?

Exekutorskému zásahu ze zákona nepodléhají pouze jednorázové dávky sociální podpory a příspěvek na bydlení. Částečný postih formou srážek se vztahuje na Vaši mzdu, důchody a některé typy dávek či jiných příjmů nahrazujících odměnu za práci.

Jestliže dojde k situaci, kdy je Vám exekutorem obstaven účet, na který jsou Vám tyto jednorázové dávky sociální podpory a příspěvek na bydlení zasílány, měli byste se obrátit na exekutora a s tímto faktem jej seznámit (a samozřejmě také příslušnými dokumenty doložit původ peněz na účtu). V ideálním případě by měl následně exekutor příslušné částky uvolnit, nemusí se tak ale stát vždy. Nestane-li se tak, máte právo podat návrh na částečné zastavení exekuce z důvodů její nepřístupnosti. V návrhu na zastavení exekuce uveďte přesně důvody, které Vás k návrhu vedly. Také je Vaší povinností doložit, že obstavením účtu jsou blokovány částky, na něž se exekuce nevztahuje.

Napište nám!

CAPTCHA
Nahlížení do katastru

Nahlížení do katastru nemovitostí

Tagy

půjček pozemky poskytování půjček Půjčky úvěry oproti zástavě domy byty půjčku poskytování úvěru Konsolidace