Výkup nemovitostí Praha, Brno, Plzeň

Půjčky za nemovitost Půjčky za auto Investujte do Vaší budoucnosti
Půjčka za auto Potřebujete rychle peníze v hotovosti? Obraťte se na nás. Jste-li vlastníkem ojetého automobilu, můžete využít zástavy vozu a získat tak hotovost bez zbytečných průtahů. S Vaším autem můžete dále jezdit!!!
Půjčka za nemovitost Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti. Půjčky či úvěry poskytujeme za poplatek ve výši od 2 % jistiny, a dále za smluvní úrok ve výši od 1,6 % jistiny p.m. (tj. měsíčně po dobu trvání Vašeho závazku) podle výše půjčky a doby splatnosti.
Investice ručená nemovitostí Využijte naši nabídku, investujte své peníze a nechte je vydělávat! Nabízíme minimální roční zvýhodnění 5x větší než v kterékoli bance. Jako finanční nebankovní sektor disponujeme penězi svých investorů a poskytujeme peněžní půjčky, které jsou vždy ručeny nemovitostí, takže Vaše investice jsou zajištěné.
 • Výkup nemovitostí

  Jestliže jste se ocitli v tíživé životní situaci, či jen potřebujete rychle získat finance prodejem nemovitosti , a prodej za klasických podmínek je pro Vás příliš zdlouhavou záležitostí, můžeme Vám...

 • Autozastavárna

  Jste ve finanční nouzi a potřebujete peníze ještě dnes? Neprodávejte - půjčte si! Svým vozem můžete dále jezdit! Máme pro Vás rychlé řešení, které Vám poskytne...

 • Factoring

  Potřebujete provozní peníze na financování svého podnikání? Nabízíme Vám možnost výhodného factoringu, kdy poskytujeme finanční prostředky oproti Vašim pohledávkám, které...

 • Půjčky na družstevní byt

  Potřebujete-li rychle peníze v hotovosti, ať již na koupi členských práv v bytovém družstvu, spojených s právem užívání družstevního bytu, či k jinému účelu, a jste členem bytového družstva...

 • Půjčky oproti nemovitosti

  Jestliže potřebujete půjčku rychle, bez zbytečného papírování, jste tu správně. Abychom Vám půjčku poskytli, stačí splnit několik podmínek. Naše společnost Financial Services Group, s.r.o. se specializuje na...

 • Půjčky na exekuce

  V případě, že je Váš majetek postižen exekucí (nebo Vám bezprostředně hrozí), nebo již byl dokonce vydán exekuční příkaz k prodeji nebo dražební vyhláška k Vaší nemovitosti, či byla...

Výkup nemovitostí Praha, Brno, Plzeň

Jestliže jste se ocitli v tíživé životní situaci, či jen potřebujete rychle získat finance prodejem nemovitosti, a prodej za klasických podmínek je pro Vás příliš zdlouhavou záležitostí, můžeme Vám pomoci.

Jestliže máte zájem o výkup nemovitosti a s vyplacením částky spěcháte, neváhejte a obraťte se na naši společnost. Během několika hodin od vyplnění žádosti o výkup nemovitosti v našem on-line formuláři Vás zkontaktujeme a dohodneme schůzku s naším odhadcem nemovitostí. Odhad je proveden na naše náklady. Poté jsme schopni Vám vyplatit část nebo dokonce celou částku ceny Vaší nemovitosti do několika málo dní od předložení potřebných dokumentů. Vypracování všech potřebných smluv k prodeji nemovitosti je provedeno renomovanou advokátní kanceláří zcela na naše náklady. Jestliže s Vámi sjednáme okamžitý odkup nemovitosti, nabízíme Vám vyplacení až 80% z ceny nemovitosti.

Rychlý výkup nemovitosti

Potřebujete-li kapitál z výkupu nemovitosti co nejrychleji, jsme tu právě pro Vás. V dnešní době, kdy se trh nemovitostí stále vyrovnává s následky ekonomické krize a stagnuje, Vám nabízíme výkup nemovitosti za velice výhodných podmínek. Peníze za prodej nemovitosti budou během krátké chvíle k dispozici na Vašem bankovním účtu.

Největší zájem o rychlý výkup nemovitostí je v Praze a jejím okolí a dalších větších městech České Republiky jako jsou: Plzeň, Karlovy Vary, České Budějovice, Havlíčkův Brod, Brno, Pardubice, Hradec Králové, Mladá Boleslav, Kladno, Poděbrady, Zlín, Olomouc, Příbram, Kolín, Mělník, Česká Lípa, Liberec, Jablonec n. Nisou, Písek, Strakonice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Tábor a jejich blízkém okolí.

Výkup Vaší nemovitosti on-line

Požadavky na prodejce nemovitosti jsou jednoduché. Musí se jednat o občana způsobilého k právním úkonům, tedy staršího osmnácti let a s trvalým pobytem na území České republiky. V případě, že prodejce uzavřel manželství, musí o výkup nemovitosti požádat společně se svým zákonným partnerem. K výkupu bude prodejce potřebovat několik dokumentů.

Jedná se především o:

 • platný občanský průkaz + druhý doklad totožnosti,
 • list vlastnictví zastavované nemovitosti, který není starší než 3 měsíce,
 • kopii nabývacího titulu nemovitosti, která v případě nemovitostí nabytých před datem 1.1. 1993 musí být navíc ještě ověřená.

Dále snímek katastrální mapy nemovitosti a s ní souvisejících pozemků a fotografii nemovitosti zvenku i zevnitř.

Katastralní uzemí

Katastrální území (k. ú.) Je v České republice podle § 27 písm. h) katastrálního zákona č. 344/1992 Sb. „technická jednotka, kterou tvoří místopisně uzavřený a v katastru nemovitostí společně evidovaný soubor nemovitostí“.
Formát: Dejvice nebo kód 729272

/ Parcelní číslo

Parcelní číslo Číslo pozemku, pod kterým je pozemek veden v katastru nemovitostí.
Formát: 72927 / 729

Dispozice nemovitosti

Dispozice nemovitosti Prosíme Vás o dispozice (panel, cihla) a velikost nemovitosti (m2).
Formát: 2+kk - 80m2, pěkný prostorný byt v cihlovém domě s lodžií.

Pohledávky k nemovitosti

Pohledávky k nemovitosti Prosíme Vás o vypsání všech pohledávek k nemovitosti (exekuce, půjčky).
Formát: Půjčka 1 450 000,- Kč, nesplaceno 600 000,-
Exekuce 350 000,- Kč .

/
/

[-] [+]

CAPTCHA

V souladu se zákonem č.101/2000 Sb. v platném znění tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů poskytnutých v rámci této žádosti o půjčku - úvěr u společností Financial Services Group, s.r.o., za účelem poskytnutí nebo vyhledání úvěru nebo půjčky.

Napište nám!

CAPTCHA
Nahlížení do katastru

Nahlížení do katastru nemovitostí

Tagy

půjček pozemky poskytování půjček Půjčky úvěry oproti zástavě domy byty půjčku poskytování úvěru Konsolidace