Půjčky na bydlení

Půjčky za nemovitost Půjčky za auto Investujte do Vaší budoucnosti
Půjčka za auto Potřebujete rychle peníze v hotovosti? Obraťte se na nás. Jste-li vlastníkem ojetého automobilu, můžete využít zástavy vozu a získat tak hotovost bez zbytečných průtahů. S Vaším autem můžete dále jezdit!!!
Půjčka za nemovitost Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti. Půjčky či úvěry poskytujeme za poplatek ve výši od 2 % jistiny, a dále za smluvní úrok ve výši od 1,6 % jistiny p.m. (tj. měsíčně po dobu trvání Vašeho závazku) podle výše půjčky a doby splatnosti.
Investice ručená nemovitostí Využijte naši nabídku, investujte své peníze a nechte je vydělávat! Nabízíme minimální roční zvýhodnění 5x větší než v kterékoli bance. Jako finanční nebankovní sektor disponujeme penězi svých investorů a poskytujeme peněžní půjčky, které jsou vždy ručeny nemovitostí, takže Vaše investice jsou zajištěné.
 • Výkup nemovitostí

  Jestliže jste se ocitli v tíživé životní situaci, či jen potřebujete rychle získat finance prodejem nemovitosti , a prodej za klasických podmínek je pro Vás příliš zdlouhavou záležitostí, můžeme Vám...

 • Autozastavárna

  Jste ve finanční nouzi a potřebujete peníze ještě dnes? Neprodávejte - půjčte si! Svým vozem můžete dále jezdit! Máme pro Vás rychlé řešení, které Vám poskytne...

 • Factoring

  Potřebujete provozní peníze na financování svého podnikání? Nabízíme Vám možnost výhodného factoringu, kdy poskytujeme finanční prostředky oproti Vašim pohledávkám, které...

 • Půjčky na družstevní byt

  Potřebujete-li rychle peníze v hotovosti, ať již na koupi členských práv v bytovém družstvu, spojených s právem užívání družstevního bytu, či k jinému účelu, a jste členem bytového družstva...

 • Půjčky oproti nemovitosti

  Jestliže potřebujete půjčku rychle, bez zbytečného papírování, jste tu správně. Abychom Vám půjčku poskytli, stačí splnit několik podmínek. Naše společnost Financial Services Group, s.r.o. se specializuje na...

 • Půjčky na exekuce

  V případě, že je Váš majetek postižen exekucí (nebo Vám bezprostředně hrozí), nebo již byl dokonce vydán exekuční příkaz k prodeji nebo dražební vyhláška k Vaší nemovitosti, či byla...

Půjčky na bydlení se zástavou nemovitosti

Jestliže chcete koupit novou nemovitost, či pouze rekonstruovat Váš stávající dům či byt, a chybí Vám dostatečný kapitál k uskutečnění Vašeho záměru, můžete využít možnosti půjčky či úvěru na bydlení od společnosti Financial Services Group, s.r.o. Tímto způsobem můžete financovat náklady na koupi či rekonstrukci ve výši až 50% hodnoty (tržního) odhadu nemovitosti.

Půjčky na bydlení se zástavou Vaší nemovitosti

Předností tohoto typu půjčky je rychlé expresní vyřízení a jednoduchost celého procesu jednání. Navíc se nemusíte obávat, že Vám půjčku zamítneme kvůli záznamu v bankovním registru (výpis z registru ani nepožadujeme). Dále nám nemusíte předkládat ani potvrzení příjmů, naší společnosti stačí jednoduše čestné prohlášení o jeho výši. Nemusíte se obávat ani požadavků na ručitele, toho u nás v tomto typu půjčky totiž není třeba. Nemovitost musí být zapsaná v katastru nemovitostí a musí být nejdéle do 30 kalendářních dní od podpisu smlouvy o půjčce pojištěna a případné pojistné plnění vinkulováno ve prospěch společnosti poskytující půjčku či úvěr.

Půjčky ihned a bez registru

O půjčku na bydlení můžete zažádat v našem on-line formuláři. Následně se s Vámi spojíme a dohodneme podrobnosti. V nejbližším možném termínu, který Vám bude vyhovovat, sjednáme schůzku s naším odhadcem nemovitostí, který pak provede odborný posudek ohledně tržní ceny Vaší nemovitosti. Garantujeme Vám, že nejvýše do 48 hodin po provedení odhadu Vás opět kontaktujeme a sdělíme Vám přesnou výši půjčky či úvěru, která bude z provedeného odhadu vycházet. Žadatel o půjčku nemusí být přímo majitelem nemovitosti. Půjčky dokonce poskytujeme i na nemovitosti, na kterých již existuje zástavní právo, soudcovské zástavní právo, či jsou postiženy nařízenou exekucí nebo dražbou. Budeme po Vás žádat pouze zajištění zástavním právem, nikoli tedy zajišťovacím převodem vlastnického práva. Tak budete po celou dobu splácení půjčky stále majiteli nemovitosti a můžete ji během této doby kdykoli prodat či jinak nakládat dle svého uvážení. Výše poskytnuté půjčky či úvěru na bydlení může činit až 50% z hodnoty tržního odhadu dané nemovitosti. Poskytujeme ji zpravidla v rozmezí od 100 000 Kč do 20 000 000 Kč. Následné plnění závazku z Vaší strany probíhá ve formě pravidelných měsíčních splátek.

K úspěšnému vyřízení této půjčky budete potřebovat platný občanský průkaz a další doklad totožnosti (např. cestovní pas, řidičský průkaz, rodný list), dále pak reprezentativní fotografii dané nemovitosti z vnějšího i z vnitřního pohledu; z dokumentů je třeba dodat list vlastnictví k nemovitosti, snímek katastrální mapy nemovitosti, kopii nabývacího titulu nemovitosti (u nemovitostí nabytých před datem 1.1. 1993 je nutné dodat ověřenou kopii). V případě, že na nemovitosti vázne více starších závazků (či je na ni uvaleno více omezení vlastnických práv), je nutno dodat také přesné vyčíslení každého závazku ke dni vyplacení půjčky či úvěru.

Požadavky na žadatele jsou jednoduché. Musí se jednat o občana způsobilého k právním úkonům, tedy staršího osmnácti let a s trvalým pobytem na území České republiky. V případě, že žadatel uzavřel manželství, musí o půjčku požádat společně se svým zákonným partnerem.

Katastralní uzemí

Katastrální území (k. ú.) Je v České republice podle § 27 písm. h) katastrálního zákona č. 344/1992 Sb. „technická jednotka, kterou tvoří místopisně uzavřený a v katastru nemovitostí společně evidovaný soubor nemovitostí“.
Formát: Dejvice nebo kód 729272

/ Parcelní číslo

Parcelní číslo Číslo pozemku, pod kterým je pozemek veden v katastru nemovitostí.
Formát: 72927 / 729

Dispozice nemovitosti

Dispozice nemovitosti Prosíme Vás o dispozice (panel, cihla) a velikost nemovitosti (m2).
Formát: 2+kk - 80m2, pěkný prostorný byt v cihlovém domě s lodžií.

Pohledávky k nemovitosti

Pohledávky k nemovitosti Prosíme Vás o vypsání všech pohledávek k nemovitosti (exekuce, půjčky).
Formát: Půjčka 1 450 000,- Kč, nesplaceno 600 000,-
Exekuce 350 000,- Kč .

/
/

[-] [+]

CAPTCHA

V souladu se zákonem č.101/2000 Sb. v platném znění tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů poskytnutých v rámci této žádosti o půjčku - úvěr u společností Financial Services Group, s.r.o., za účelem poskytnutí nebo vyhledání úvěru nebo půjčky.

Napište nám!

CAPTCHA
Nahlížení do katastru

Nahlížení do katastru nemovitostí

Tagy

půjček pozemky poskytování půjček Půjčky úvěry oproti zástavě domy byty půjčku poskytování úvěru Konsolidace