Půjčky na exekuce

Půjčky za nemovitost Půjčky za auto Investujte do Vaší budoucnosti
Půjčka za auto Potřebujete rychle peníze v hotovosti? Obraťte se na nás. Jste-li vlastníkem ojetého automobilu, můžete využít zástavy vozu a získat tak hotovost bez zbytečných průtahů. S Vaším autem můžete dále jezdit!!!
Půjčka za nemovitost Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti. Půjčky či úvěry poskytujeme za poplatek ve výši od 2 % jistiny, a dále za smluvní úrok ve výši od 1,6 % jistiny p.m. (tj. měsíčně po dobu trvání Vašeho závazku) podle výše půjčky a doby splatnosti.
Investice ručená nemovitostí Využijte naši nabídku, investujte své peníze a nechte je vydělávat! Nabízíme minimální roční zvýhodnění 5x větší než v kterékoli bance. Jako finanční nebankovní sektor disponujeme penězi svých investorů a poskytujeme peněžní půjčky, které jsou vždy ručeny nemovitostí, takže Vaše investice jsou zajištěné.
 • Výkup nemovitostí

  Jestliže jste se ocitli v tíživé životní situaci, či jen potřebujete rychle získat finance prodejem nemovitosti , a prodej za klasických podmínek je pro Vás příliš zdlouhavou záležitostí, můžeme Vám...

 • Autozastavárna

  Jste ve finanční nouzi a potřebujete peníze ještě dnes? Neprodávejte - půjčte si! Svým vozem můžete dále jezdit! Máme pro Vás rychlé řešení, které Vám poskytne...

 • Factoring

  Potřebujete provozní peníze na financování svého podnikání? Nabízíme Vám možnost výhodného factoringu, kdy poskytujeme finanční prostředky oproti Vašim pohledávkám, které...

 • Půjčky na družstevní byt

  Potřebujete-li rychle peníze v hotovosti, ať již na koupi členských práv v bytovém družstvu, spojených s právem užívání družstevního bytu, či k jinému účelu, a jste členem bytového družstva...

 • Půjčky oproti nemovitosti

  Jestliže potřebujete půjčku rychle, bez zbytečného papírování, jste tu správně. Abychom Vám půjčku poskytli, stačí splnit několik podmínek. Naše společnost Financial Services Group, s.r.o. se specializuje na...

 • Půjčky na exekuce

  V případě, že je Váš majetek postižen exekucí (nebo Vám bezprostředně hrozí), nebo již byl dokonce vydán exekuční příkaz k prodeji nebo dražební vyhláška k Vaší nemovitosti, či byla...

Půjčky na exekuce, vyplacení exekuce se zástavou nemovitosti

V případě, že je Váš majetek postižen exekucí (nebo Vám bezprostředně hrozí), nebo již byl dokonce vydán exekuční příkaz k prodeji nebo dražební vyhláška k Vaší nemovitosti, či byla Vaše nemovitost zatížena soudcovským či exekutorským zástavním právem, je pro Vás vhodným řešením půjčka či úvěr na konsolidaci Vašich závazků ("na exekuce"). Pokud se Vás týká některá z výše zmíněných situací, je třeba jednat rychle. Určitě nechcete, aby se dále zvyšovaly náklady exekučního řízení a narůstala odměna dražitele či exekutora. V těchto případech zkrátka platí, že čím dříve začnete nepříjemnou situaci řešit, tím méně nakonec zaplatíte. V případě dražby hrozí, že Vaše nemovitost bude vydražena pouze za část své aktuální tržní hodnoty. Při dražbách konaných soudním exekutorem bývá v prvním kole nejnižší podání stanoveno na 2/3 ceny provedeného odhadu. Jestliže se nemovitost v prvním kole neprodá, ve druhém je nabízena jen za pouhou polovinu odhadnuté tržní hodnoty. Celková odměna exekutora a náklady exekučního řízení mohou dosahovat skutečně vysokých částek, které je povinen dlužník uhradit. Něčemu takovému můžete zavčas zabránit díky naší výhodné půjčce na exekuci.

Rychlá půjčka na exekuci a bez registru

Tento typ půjčky je určen na konsolidaci Vašich závazků, tj. zejména k vyplacení exekuce, soudcovského či exekutorského zástavního práva, případně již nařízené dražby dané nemovitosti. Je poskytován v rámci nebankovního sektoru. Díky této půjčce pak můžete vyřešit své dluhy, exekuce, dražby, či jiná omezení, která váznou na Vaší nemovitosti. Po vyplacení těchto závazků Vám již nic nebude bránit v případném prodeji nemovitosti, a ani kupce už nebude nic odrazovat.

Nemusíte se již obávat dalšího nepříjemného jednání s exekutory! Nabízíme nejen jednání s exekutory a věřiteli za Vás, ale také kompletní související právní servis. Jsme schopni všechny Vaše dluhy, exekuce a s nimi související omezení vlastnických práv vyřešit a vyplatit, zpravidla do sedmi dnů od vyplnění žádosti o půjčku a předložení příslušných dokladů a dokumentů. Vždy záleží na ochotě věřitelů a exekutorských úřadů s námi jednat.

Máte-li zájem o tuto půjčku, neváhejte a vyplňte náš on-line formulář. Zanedlouho se s Vámi spojí náš pracovník a domluvíte se společně na dalším postupu při řešení nepříjemné situace. Odborný odhadce provede odhad tržní ceny Vaší nemovitosti, k níž se exekuce či jiné omezení váže, a na základě tohoto odhadu s Vámi projednáme pro Vás nejvýhodnější řešení dané situace. Při exekucích je důležité postupovat rychle, a tak jsou tyto půjčky řešeny expresně, aby pro Vás případné finanční zatížení bylo co nejmenší. Při sepisování smlouvy a podmínek půjčky se Vám budou věnovat kvalifikovaní právníci, kteří Vás se smluvní dokumentací a všemi detaily půjčky dopodrobna seznámí.

Rychlá půjčka na exekuci a bez registru oproti zástavě nemovitosti

V případě půjčky či úvěru do výše 1 880 000 Kč Vám poskytneme možnost svůj závazek vůči naší společnosti Financial Services Group, s.r.o. splatit i předčasně, aniž by Vám hrozily jakékoli sankce. Zajištění této půjčky je provedeno pouze zástavním právem k nemovitosti, nepožadujeme po Vás zajišťovací převod vlastnického práva, a tak po celou dobu splácení závazku zůstává nemovitosti výlučně ve Vašem vlastnictví a dispozici.

K úspěšnému vyřízení této půjčky budete potřebovat platný občanský průkaz a druhý průkaz totožnosti (např.cestovní pas, řidičský průkaz, rodný list), dále pak reprezentativní fotografii dané nemovitosti z vnějšího i z vnitřního pohledu; z dokumentů je třeba dodat list vlastnictví k nemovitosti, snímek katastrální mapy nemovitosti, kopii nabývacího titulu nemovitosti (u nemovitostí nabytých před datem 1.1. 1993 je nutné dodat ověřenou kopii). V případě, že na nemovitosti vázne více starších závazků (či je na ni uvaleno více omezení vlastnických práv), je nutno dodat také přesné vyčíslení každého závazku ke dni vyplacení půjčky (úvěru).

Požadavky na žadatele jsou jednoduché. Musí se jednat o občana způsobilého k právním úkonům, tedy staršího osmnácti let, s trvalým pobytem na území České republiky. V případě, že je žadatel v manželském vztahu, je nutné, aby o půjčku požádal společně s manželem/manželkou.

Katastralní uzemí

Katastrální území (k. ú.) Je v České republice podle § 27 písm. h) katastrálního zákona č. 344/1992 Sb. „technická jednotka, kterou tvoří místopisně uzavřený a v katastru nemovitostí společně evidovaný soubor nemovitostí“.
Formát: Dejvice nebo kód 729272

/ Parcelní číslo

Parcelní číslo Číslo pozemku, pod kterým je pozemek veden v katastru nemovitostí.
Formát: 72927 / 729

Dispozice nemovitosti

Dispozice nemovitosti Prosíme Vás o dispozice (panel, cihla) a velikost nemovitosti (m2).
Formát: 2+kk - 80m2, pěkný prostorný byt v cihlovém domě s lodžií.

Pohledávky k nemovitosti

Pohledávky k nemovitosti Prosíme Vás o vypsání všech pohledávek k nemovitosti (exekuce, půjčky).
Formát: Půjčka 1 450 000,- Kč, nesplaceno 600 000,-
Exekuce 350 000,- Kč .

/
/

[-] [+]

CAPTCHA

V souladu se zákonem č.101/2000 Sb. v platném znění tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů poskytnutých v rámci této žádosti o půjčku - úvěr u společností Financial Services Group, s.r.o., za účelem poskytnutí nebo vyhledání úvěru nebo půjčky.

Napište nám!

CAPTCHA
Nahlížení do katastru

Nahlížení do katastru nemovitostí

Tagy

půjček pozemky poskytování půjček Půjčky úvěry oproti zástavě domy byty půjčku poskytování úvěru Konsolidace